Qamili

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Qamili është një emër e mbiemër shqiptar. Ndër shqiptarët e njohur me këtë emër janë:

Mbiemër[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime dhe shënime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Kjo faqe bën kthjellimin e titujve që kanë për bazë Qamili.
Nëse një lidhje e brendshme ju solli këtu, ju lutemi, ndryshojeni lidhjen në fjalë që të ridrejtojë direkt te faqja e duhur.