Shlegova

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Shlegova
Fshat
noform
Vendndodhja
Shlegova is located in Maqedonia e Veriut
Shlegova
Shlegova
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Verilindor
Komuna Kratovë
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 861 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Prefiksi (+389) 031
Targa KU
Koordinatat 42° 03′ 59″ Veri

22° 09′ 42″ Lindje

Popullsia 373 banorë (2002)