Siegfried & Roy

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Siegfried & Roy
001 Siegfried und Roy 100 Jahre magischer Zirkel im Gasteig.JPG
Siegfried & Roy, 2012
Informacione personale
Ditëlindja 1939 (Siegfried)
1944 (Roy)

Siegfried & Roy lindi më 1939 / 1944. Është një aktor dhe komedian.

3Stooges.jpg Ky artikull në lidhje me një aktor është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.