Jump to content

Kontributet e përdoruesit për 89.159.105.192

Kërko tek kontributetZgjeroNgushto
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

12 qershor 2024

11 qershor 2024

10 qershor 2024

8 qershor 2024

  • 13:118 qershor 2024 13:11 ndrysh versione +62 Arkivi i Shtetit ShqiptarNo edit summary aktual
  • 12:338 qershor 2024 12:33 ndrysh versione +2.638 R Katerina BigaFaqe e re: '''Katerina Biga''' është një aktore e shquar shqiptare e humorit, e cila ka lënë një gjurmë të pashlyeshme në skenën artistike shqiptare. E lindur në qytetin e Shkodrës më 29 korrik 1947, Katerina u rrit në një familje të respektuar. Babai i saj Shpend Sokol Biga, ishte nga Gimajt, ndërsa e ëma Leze Zefja, ishte bijë nga Lekajt e Shalës. <ref>https://fjala.info/2009-2015/katerina-biga-drenushe-dukagjinse-e-humorit-shkodrane/</ref> Arsimi dhe Karriera e Hersh... aktual

7 qershor 2024

6 qershor 2024

5 qershor 2024

(më të rinj | më të vjetër) Shikoni (50 më të reja) () (20 | 50 | 100 | 250 | 500).