Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Çfarë është një artikull?"

Jump to navigation Jump to search
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
==Në cilen trajtë (shquar/pashquar) duhet të shkrujë artikullin==
Në trajten e shquar ne njëjsë. Shiko vendimin e marrur në [[Wikipedia:Kuvendi|kuvend]]
 
<!--Kategorizim dhe ndëruiki-->
[[Category:Wikipedia]]

Menyja e navigimit