Dallime mes rishikimeve të "Nexhat Daci"

Jump to navigation Jump to search
6 bytes added ,  15 vjet më parë
v
== Jeta ==
Ai është i martuar dhe ka tre fëmij. Banon në lagjen Velani në Prishtinë. Di të flas shqip, serbisht, anglisht, kroatisht dhe deri diku gjermanisht.
o9uoiu
 
 
== Arsimimi ==
Anonymous user

Menyja e lëvizjeve