Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Babagjysh"

Jump to navigation Jump to search
 
::I kerkoj qe tani falje Babagjyshit qe po komentoj ne faqen e tij (ashtu si dhe juve, Maja e Lepjetes, nese ju bezdisa), po mendoj qe ai eshte i interesuar per kete ceshtje. Gjithashtu ju patet nje [http://sq.wikipedia.org/w/index.php?title=P%C3%ABrdoruesi_diskutim:Tetovo_boy&oldid=1300073#Ne_se_Ju_nuk_jeni_dikush_tjeter.21 diskutim te ngjashem] me mua per teme te ngjashme, e cila eshte e lidhur me ate per te cilen po flisni, prandaj, ne nje klime bashkepunimi, po mendoja qe t'i mbajme te gjitha diskutimet ne te njejtin vend: nuk ka kuptim qe e njejta ceshtje te bisedohet ne faqe te ndryshme. Meqe Babagjyshi mund ta perdori faqen e diskutimit (edhe pse eshte i bllokuar), ai mund te shtoje veten ne bisede dhe te flasim me qetesi.
::Dua te sqaroj qe ndoshta si ti, si Babagjyshi keni nje koncept krejt tuajin per kendveshtrimin tim, dhe nuk e kuptoj pse e quani ahistorik. Gjithashtu nuk kuptoj se pse mendoni qe dini kendveshtrimin tim personal, pasi une nuk e kam shfaqur kurre ne wikipedia (nese e kam shfaqur, me thoni se ku). Ndoshta ju u influencuat nga Babagjyshi i cili kujtonte se une jam nje ballist (nuk e kuptova kurre pse), dhe me etiketoi si te tille vazhdimisht. Dua te sqaroj qe une dua qe te paraqitet mire dhe ne menyre te ekuilibruar historia e Shqiperise ne periudhat e ndryshme historike te saj, po nuk dua te etiketohem si ballist apo komunist. Nese une kam kete bindje politike apo kete tjetren, mund te jini i sigurt qe ju do jeni gjithmone ne erresire dhe nuk do i dini bindjet e mia. E vetmja bindje politike qe une kam, dhe qe e kam shfaqur ne faqen time, eshte qe besoj ne Shqiperine e Madhe dhe ne bashkimin e Kosoves me Shqiperine. Megjithate une thjesht dua te bisedojme per burimet e jo per bindjet e mia personale. Une nuk kam problem te editoj artikujt e Ballit, Luftes Antifashiste partizane, Ismail Qemalin, Namikn Doklen, Sali Berishen, Aleancen Kuqezi, Regnum Albaniae, Vrana Kontin, Naum Veqilharxhin, Ali Pashe Tepelenen, Solomon Goldsteinin, Fan Nolin, Teme Sejkon, Beqir Ballukun, Pandi Gecin, Tonin Tershanen, Marina Grabovarin, e shume e shume artikuj qe kane apo s'kane lidhje fare me njeri tjetrin, thjesht dua qe te paraqiten ne nje stil sa me enciklopedik dhe te paanshem. Gjithe te mirat! --[[Përdoruesi:Tetovo boy|Tetovo boy]] ([[Përdoruesi diskutim:Tetovo boy|diskutimet]]) 21 mars 2013 23:11 (CET)
784

edits

Menyja e navigimit