Përdoruesi diskutim:Pasthirrma

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi përdoruesin Pasthirrma. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk u binden rregullave kryesore.
Fillo një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë apo çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.
Mirësevini! Mund lini mesazh për përdoruesin këtu.

No request of translation please!
 Pasthirrma


Artikulli Statistikat e KF Tiranës në Kupën e Shqipërisë[Redakto nëpërmjet kodit]

Falemnderit per redaktimin tuaj ne artikullin ne fjale. Faqja e statistikave se ciles i referoheni, gjithsesi e ka burimin nga faqet kryesore te KF Tirana ne versionet shqip dhe anglisht. Prandaj nuk e gjykova te arsyeshme per ta specifikuar (statistikat ne kupe apo statistikat e Tiranes ne kupe). Megjithate nje ndryshim i tille eshte pranuar. Gjithe te mirat! --Fjorilda09 (diskutimet) 27 nëntor 2012 12:56 (CET)Reply[reply]

Faleminderit per punen tuaj. I kam lexuar artikujt e juaj dhe punen voluminoze qe keni bere ne te dy enciklopedite. U nisa me mendimin qe cdo artikull, edhe pse i lidhur me te tjeret, te jete i pavarur dhe te mund te lexohet ne vecanti, pra titulli duhet te ishte i qarte. Pasthirrma (diskutimet) 27 nëntor 2012 13:04 (CET)Reply[reply]

Jeni te mirepritur! Ky projekt do te zgjerohet edhe me tej me informacione te tjera. Tashme mendoj se duhet te ndryshoj (zhvendos) edhe titullin tjeter te artikullit te Kupes, per ta plotesuar punen sic duhet. Gjithe te mirat! --Fjorilda09 (diskutimet) 28 nëntor 2012 20:51 (CET)Reply[reply]

Dom Lazër Shantoja[Redakto nëpërmjet kodit]

Jam dakord sa i perket ndryshimeve kozmetike, por heqja e referencave te Fritz Radovanit sepse nuk ka shkolle te larte eshte nje argument qe s'te krijon ty kredibilitet. Parashtrimi i dokumentacionit arkivor nuk do shkollim te larte qe personi te jete i besueshem, dhe natyra e atyre citimeve qe ke hequr ishin pikerisht arkivore.--S. Saiti (diskutimet) 11 dhjetor 2012 23:34 (CET)Reply[reply]

Ftesë për pjesëmarrje në diskutimin mbi heqjen arbitrare të referencave mbi dënimet me vdekje të Kristaq Rama[Redakto nëpërmjet kodit]

Të lutem ndiqe pak debatin tek Kuvendi (http://sq.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Kuvendi#Diskutim_mbi_referencat_e_d.C3.ABnimeve_me_vdekje_nga_Kristaq_Rama). Po bëhen disa veprime absurde e arbitrare. Me respekt!-- Mr. Pseudo diskuto 25 shkurt 2013 23:55 (CET)Reply[reply]

Ftesë për pjesëmarrje në diskutimin mbi heqjen arbitrare të referencave mbi dënimet me vdekje të Kristaq Rama[Redakto nëpërmjet kodit]

Të lutem ndiqe pak debatin tek Kuvendi (http://sq.wikipedia.org/wiki/Wikipedia:Kuvendi#Diskutim_mbi_referencat_e_d.C3.ABnimeve_me_vdekje_nga_Kristaq_Rama). Po bëhen disa veprime absurde e arbitrare. Me respekt!-- Mr. Pseudo diskuto 25 shkurt 2013 23:55 (CET)Reply[reply]


Pershendetje mik i nderuar une kam kandiduarKoka11 për admin...[Redakto nëpërmjet kodit]

--Rrjedha 23 Shkurt 2015 10:53 (CET)Rrjedha, po kandidoj Koka11 për administrues edhe unë kërkoi një votë për kandidatin tim dhe po kërkoj mështetjen tënde. Faliminderit . me nderime PS: Votimi bëhet këtu: WP:Kandidatura për administrues --User:Rrjedha

Faqet me ndryshime në pritje[Redakto nëpërmjet kodit]

Përshëndetje!

Ky është një mesazh gjysmë i automatizuar i dërguar te të gjithë personat që kanë veglat e kontrolluesit (duke përjashtuar administratorët). Kontrollimi është një privilegj i cili u jepet vullnetarëve, redaktimet e të cilëve kanë qenë të sakta dhe i kanë shërbyer komunitetit. Përveç privilegjit që t'u pranohen menjëherë redaktimet që bëjnë, kushdo që ka veglat e kontrolluesit ka gjithashtu përgjegjësinë për të kontrolluar redaktimet e të tjerëve. Kjo gjë mund të realizohet lehtësisht duke parë ndryshimet më të fundit me anë të një shtypjeje te butoni majtas që lexon Ndryshimet më të fundit. Një mënyrë tjetër për ta realizuar këtë gjë, është me anë të faqes këtu e cila gjendet te Faqet speciale. Faqja e mësipërme liston të gjitha faqet me ndryshime në pritje sipas kohës që ato janë kryer. Aktualisht, Wikipedia ka 148 kontrollues e megjithatë së shpejti do të kapim numrin e 500 faqeve me ndryshime në pritje nëse nuk fillohet kontrollimi masiv i tyre. Faqet me më shumë kohë në pritje kanë rreth 1 muaj aty. Nëse për 1 muaj bëhen rreth 500 faqe me ndryshime në pritje atëherë kuptohet që procesi i mirëmbajtes është një proces i cili duhet të jetë i vazhdueshëm pasi mund të dalë jashtë kontrollit me shpejtësi.


Ju lutem, ndihmoni të kontrollojmë ndryshimet në pritje dhe ç'është më e rëndësishmja, ndihmoni të ndërgjegjësojmë vullnetarët kontrollues në komunitetin tonë për privilegjet e përgjegjësitë që ata kanë. Konsideroni gjithashtu mundësinë e vendosjes së stampës {{Kontrollues topicon}} në faqen tuaj të përdoruesit për të treguar gjendjen tuaj si kontrollues si dhe për të bërë më të lehtë gjetjen dhe kontaktimin tuaj nga komuniteti në rast nevoje. Për çdo pyetje në lidhje me procesin e kontrollimit apo të vendosjes së stampës mos ngurroni të më shkruani në faqen time të diskutimeve. - Berishasinan (diskutimet) 24 maj 2019 16:46 (CEST)Reply[reply]