Ndryshimi mes inspektimeve të "Nelly Furtado"

Jump to navigation Jump to search
12 bytes removed ,  4 vjet më parë
përmirësime teknike, zëvendësova: Gusht → gusht, Nëntor → nëntor duke përdorur AWB
v (→‎DVD: All info is kept in Wikidata, removed: {{Link FA|ar}} using AWB (10903))
(përmirësime teknike, zëvendësova: Gusht → gusht, Nëntor → nëntor duke përdorur AWB)
 
| titulli = Nelly Furtado
| emri i vërtetë = Nelly Kim Furtado
| lindja = {{ditëlindja dhe mosha|2|12|1978}} <br> {{flagicon|Canada}} [[Victoria|Victoria]],<br> British Columbia
| vdekja =
| vite aktiv = 1996-prezente
Loose: The Concert
*Live DVD
*Realizimi: [[Nëntornëntor]] [[2007]]
*Formati: [[DVD]]
 
 
Loose Mini DVD
*Realizimi: [[Gushtgusht]] [[2007]]
*Formati: [[DVD]]
 
 
 
[[Kategoria:Këngëtarë kanadezë]]
37.617

edits

Menyja e navigimit