Ndryshimi mes inspektimeve të "Liturgjia"

Jump to navigation Jump to search
43 bytes added ,  1 vit më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
 
==Lidhje të jashtme==
* {{en}} [http://www.newadvent.org/cathen/09306a.htm Enciklopedia katolike rreth liturgjise.]
* {{en}} [https://web.archive.org/web/20110119105305/http://www.saintsconstantineandelena.org/Liturgy/liturgy1.htm Tradita ortodokse dhe liturgjia.]
* {{en}} [http://jewishencyclopedia.com/view.jsp?artid=475&letter=L&search=Liturgy Enciklopedia judaike: Liturgjia.]
 

Menyja e navigimit