Ndryshimi mes inspektimeve të "Jay-Z"

Jump to navigation Jump to search
1 byte removed ,  1 vit më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
* ''Fade to Black'' (2004)
* ''Made in America'' (2013, documentar)
==ReferencatReferimet==
*http://www.people.com/people/article/0,,20164322,00.html - faqaja e revistes people dhe nje artikull i dedikua Jay-Z se
 

Menyja e navigimit