Dallime mes rishikimeve të "Idlir Azizaj"

Jump to navigation Jump to search
1 byte removed ,  2 vjet më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
* ''Kaddish'' e [[Allen Ginsberg|Alen Ginsbergut]]
* ''Të Nëndheshmit'' e [[Jack Kerouac|Zhak Keruakut]]
* ''Imazhi dhe proza të tjera'', përmblidhje e gjithë prozave të shkurtra të Samuel BecketitBeketit
* ''Kopisti Bartëlbi'' i [[Herman Melville|Herman Melvilit]]
 

Menyja e lëvizjeve