Dallime mes rishikimeve të "Ndershmëria"

Jump to navigation Jump to search
168 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 188.172.111.200) dhe riktheu rishikimin 1705709 nga 178.220.113.221)
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
* ''Ndershmëria është kreu i parë në librin e diturisë''. - [[Thomas Jefferson]]
 
Ndershmeria ne pune eshte nje detyre e madhe sepse gati asnje nuk eshte i drejt ne pune secili deshiron qe te fitoj per vete dhe nuk mendon per te tjeret ose prsh ai nuk edhte i dhkolluar por prap ka hyre ne pune dhe sjell demtim tek ne
==Lidhje të jashtme==
 
 
 
 
[[Kategoria:Virtyt]]
[[Kategoria:Etikë]]

Menyja e lëvizjeve