Ndryshimi mes inspektimeve të "Terminator 3: Rise of the Machines"

Jump to navigation Jump to search
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {| class="wikitable" |- !Terminator 3: Rise of the Machines |- |[File:Terminator 3 Rise of the Machines movie.jpg[]] |- |Drjetori Jonathan Mostow |- |Producentet Mariko Kassardhe ...)
 
!Terminator 3: Rise of the Machines
|-
|[[File:Terminator 3 Rise of the Machines movie.jpg[]]
|-
|Drjetori [[Jonathan Mostow]]
|-
|Producentet [[Mariko Kassar]] dhe [[Hal Lieberman]]
|-
|Rexhija dhe Skenari [[James Cameron]]&[[Tedi Sarafian]]
434

edits

Menyja e navigimit