Ndryshimi mes inspektimeve të "7 Prill"

Jump to navigation Jump to search
60 bytes added ,  9 vjet më parë
v
* [[1944]] - [[Gerhard Schröder]], politikan gjerman, ish kryeministër i [[Gjermania|Gjermanisë]]
* [[1954]] - [[Jackie Chan]], aktor, regjisor, këngëtar dhe kaskader kinez
* [[1964]] - [[Russell Crowe ]], aktor nga [[Zelanda e Re]]
* [[1974]] - [[Kledi Kadiu]], balerin
 
50

edits

Menyja e navigimit