Stampa:Infobox partia politike

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
[shiko] [redakto] [historiku] [rifresko ] Documentation icon Dokumentacioni i stampës
Crystal Clear app Service Manager.png Kjo stampë është e përbërë nga një ose më shumë parametra mundësie (paramtric options). Në kodin e saj përdor disa karakteristika që mund të jenë të ndërlikuara.

Ju lutemi, në qoftë se nuk arrini ti kuptoni funksionimet dhe nuk arrin ta korigjosh në qoftë se resultatet nuk janë ato që prisje, mos e modifikoni. Experimentet duhen bërë më para në livadhin e caktuar.

Syntax[redakto tekstin burimor]

{{Infobox partia politike
|emri i partisë  = 
|logo i partisë  = 
|kodi i ngjyrës  = #FFFFFF 
|udhëheqësi    = 
|kryetari     = 
|spokesperson   = 
|themelimi    = <!-- {{Start date|YYYY|MM|DD}} -->
|ideologjia    = 
|headquarters   = 
|internacional  = 
|webfaqja     = 
}}
{{Infobox partia politike
|emri shqip    = 
|emri origjinal  = 
|logo       = 
|udhëheqësi    = 
|kryetari     = 
|chairperson   = 
|spokesperson   = 
|udhëheqësi1_emri = 
|udhëheqësi2_emri = 
|udhëheqësi3_emri = 
|themelimi    = <!-- {{Start date|YYYY|MM|DD}} -->
|tretja      = 
|headquarters   = 
|gazeta      =
|youth_wing    = 
|anëtarësia_viti = 
|anëtarësia    = 
|ideologjia    = 
|nacional     = 
|internacional  = 
|europarl     = 
|ngjyrat     = 
|webfaqja     = 
|fusnota     = 
}}

Microformat[redakto tekstin burimor]

Stampa:UF-hcard-org

See also[redakto tekstin burimor]