Stampa diskutim:Link FA

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi stampën Link FA. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtatshëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Dinë dikush të tregojë përse ose si përdoret kjo stampë.

Removing Link GA template[Redakto nëpërmjet kodit]

Hello, As you may know, values of Link FA/GA/FL is now being stored in Wikidata and there is no need of these templates anymore. If you want transclusions of this template to be removed by bot. Please contact me in English Wikipedia. I already did this task for more than 25 wiki. Thanks Ladsgroup (diskutimet) 23 mars 2015 16:55 (CET)

Përdoruesi:Ammartivari, Përdoruesi:Armend, Përdoruesi:Eagleal, Përdoruesi:Euriditi, Përdoruesi:Liridon, Përdoruesi:Mikullovci11, Përdoruesi:Planeti, Përdoruesi:Puntori, Përdoruesi:Sadsadas, Përdoruesi:Tëfcí, Përdoruesi:Visi90. --Liuxinyu970226 (diskutimet) 27 mars 2015 01:44 (CET)