Stephen Full

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search


Stephen Full (i lindur 13 nëntor 1970) është një, aktor dhe komedian muzikant.

Jeta private[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Full është i martuar me aktoren Annie Wersching në Los Angeles në shtëpinë e tyre në shtator 2009. Wersching dhe të Full kanë një djalë, Freddie Full Wersching, më 8 gusht, 2010, në Los Angeles, Kaliforni. Stephen është mik të vërtetë jeta e mirë me e tij unë jam në Castmates Band. Ai luan bateri në shfaqje e tij dhe ne jeten reale.

Filmografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Televizion
Viti Titulli Role Te dhënat
1999 Sons of Thunder Jackson Episode "Thunder By Your Side"
2007 Bones Waiter Episode "The Glowing Bones In 'The Old Stone House'"
2007 Hannah Montana Director Episode "That's What Friends Are For?"
2008 iCarly Customer Episode "iOwe You"
2010–present Im in the band Ash Tyler Regular role
2011 Victorious( ainda vai passar) Substitute teacher Episode "TBA"