Sumerian Records

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko

Sumerian Records është një kompani distributive Amerikane e inqizimeve e cila primare e ka Heavy-metal-in, punk-in, hardcore-punk-in, metalcore-in dhe post-hardcore-in.

Grupet[redakto | redakto tekstin burimor]

Weblink[redakto | redakto tekstin burimor]