Tenay

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Stampa:Komunë në Francë Tenay është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Ainrajonit Auvergne-Rhône-Alpes. Tenay ka një popullsi prej 1067 banorë dhe sipërfaqe 13.12 km², me një dendësi prej 81 banor/km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]