The Pebble and the Penguin

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

The Pebble and the Penguin është një film i animuar amerikan i vitit 1995 nga regjisori Don Bluth dhe Gary Goldman.

Personazhet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]