Tonin Ujka

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Tonin Ujka lindi me 13 qershor 1940-dhe vdiq me 8 korrik 2008 është një aktor shqiptar.

Filmografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]