Unë ti dhe Kasandra

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Unë ti dhe Kasandra është film shqiptar i vitit 1999 me regji nga Ermira Gjata dhe Spartak Papadhimitri.

Përmbajta[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Filmi flet për jetën aktuale e të rinjëve shqiptarë dhe problemet e tyre me drogën.

Aktorët[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]