Artur Gorishti

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Artur Gorishti.jpg

Artur Gorishti është aktor dhe regjisor shqiptarë. Lindi me 21 shkurt 1962.

Filmografia[redakto | redakto tekstin burimor]

Aktor[redakto | redakto tekstin burimor]

Gnome-multimedia.svg Ky artikull nga Filmi është një faqe cung me një përmbajtje jo të mjaftueshme. Mund të ndihmoni Wikipedian duke e përmirësuar.


Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]