Artur Gorishti

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Skeda:Artur Gorishti.jpg

Artur Gorishti është aktor dhe regjisor shqiptarë. Lindi me 21 shkurt 1962.

Filmografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Aktor[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]