Xhevdet Peci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Xhevdet Peci, është boksier shqiptar, ish pjestar i KB Prishtina, disa herë ishte kampion i ish-Jugosllavisë.

Shiko dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Stub biografi.png Ky artikull që ka të bëjë me një biografi individi është i cunguar. Ju mund të ndihmoni Wikipedinë duke e përmirësuar atë.