Zhazha

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Zhazhë
Fshat
Vendndodhja
Zhazhë is located in Kosova
Zhazhë
Zhazhë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zveçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 840 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 56′ 36″ Veri

20° 52′ 2″ Lindje

Zhazhë është një vendbanim në komunën e Zveçanit, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]