Graboci (Zveçan)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Graboc
Fshat
Vendndodhja
Graboc is located in Kosova
Graboc
Graboc
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zveçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 861 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 56′ 1″ Veri

20° 50′ 25″ Lindje

Graboc është një vendbanim në komunën e Zveçanit, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]