Llozishti

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Llozhisht
Fshat
Vendndodhja
Llozhisht is located in Kosova
Llozhisht
Llozhisht
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zveçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 764 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 58′ 37″ Veri

20° 49′ 8″ Lindje

Llozhisht është një vendbanim në komunën e Zveçanit, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]