Zveçani i Vogël

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Zveçan i Vogël
Fshat

Zveçan i Vogël është një vendbanim në komunën e Zveçanit, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]