Zveçani i Vogël

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Zveçan i Vogël
Fshat
Vendndodhja
Zveçan i Vogël is located in Kosova
Zveçan i Vogël
Zveçan i Vogël
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zveçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 549 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 53′ 50″ Veri

20° 50′ 58″ Lindje

Zveçan i Vogël është një vendbanim në komunën e Zveçanit, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]