Llovaca

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Llovacë
Fshat
Vendndodhja
Llovacë is located in Kosova
Llovacë
Llovacë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zveçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 810 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 57′ 44″ Veri

20° 45′ 49″ Lindje

Llovacë është një vendbanim në komunën e Zveçanit, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]