Mekidolli

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Mekidoll
Fshat
Vendndodhja
Mekidoll is located in Kosova
Mekidoll
Mekidoll
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zveçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 635 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 0′ 35″ Veri

20° 47′ 4″ Lindje

Mekidoll është një vendbanim në komunën e Zveçanit, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]