Jump to content

Banovdolli

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Banovdoll
Lug i Banit
Fshat

Banovdoll është një vendbanim në komunën e Zveçanit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Lug i Banit.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]