Zhitkoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Zhitkoc
Fshat

Zhitkoc është një vendbanim në komunën e Zveçanit, Kosovë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]