Zhitkoci

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Shko te: navigacion, kërko
Zhitkoc
Fshat
Vendndodhja
Zhitkoc is located in Kosova
Zhitkoc
Zhitkoc
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zveçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 515 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 55′ 52″ Veri

20° 49′ 26″ Lindje

Zhitkoc është një vendbanim në komunën e Zveçanit, Kosovë.

Lidhje të jashtme[redakto | redakto tekstin burimor]