Jump to content

Jasheviku

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jashevik
Jeshevik
Fshat

Jashevik është një vendbanim në komunën e Zveçanit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrin Jeshevik.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]