Jump to content

Reka e Banjskës

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Rekë e Banjskës
Rekë e Bajës
Fshat

Rekë e Banjskës është një vendbanim në komunën e Zveçanit, Kosovë. Pas vitit 1999 fshati është i njohur edhe me emrat Prroni i Bajës dhe Rekë e Bajës.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]