Rudari i Vogël

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Rudar i Vogël
Fshat
Vendndodhja
Rudar i Vogël is located in Kosova
Rudar i Vogël
Rudar i Vogël
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zveçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 525 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 54′ 36″ Veri

20° 51′ 39″ Lindje

Rudar i Vogël është një vendbanim në komunën e Zveçanit, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]