Breznica (Zveçan)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Breznicë
Fshat
Vendndodhja
Breznicë is located in Kosova
Breznicë
Breznicë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zveçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 558 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 57′ 49″ Veri

20° 47′ 18″ Lindje

Breznicë është një vendbanim në komunën e Zveçanit, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]