Rahovica (Zveçan)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Rahovicë
Orahanë
Fshat

Orahovicë është një vendbanim në komunën e Zveçanit, Kosovë. Pas vitit 1998 ky vendbanim është i njohur edhe me emrin Orahanë.

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]