Izvori (Zveçan)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Izvor
Fshat
Vendndodhja
Izvor is located in Kosova
Izvor
Izvor
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zveçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 1020 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 43° 2′ 6″ Veri

20° 41′ 11″ Lindje

Izvor është një vendbanim në komunën e Zveçanit, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]