Sendoja

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Sendojë
Fshat
Vendndodhja
Sendojë is located in Kosova
Sendojë
Sendojë
Administrimi
Shteti Flamuri Kosovë
Rajoni Mitrovicë
Komuna Zveçan
Të dhëna dhe statistika
Lartësia 529 m (m.n.d.)
Zona Kohore UTC+1
Verore UTC+2
Koordinatat 42° 56′ 11″ Veri

20° 48′ 37″ Lindje

Sendojë është një vendbanim në komunën e Zveçanit, Kosovë.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]