Beaurepaire-sur-Sambre

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Stampa:Komunë në Francë

Beaurepaire-sur-Sambre është një komunëFrancë. Beaurepaire-sur-Sambre bën pjesë në departamentin Nordrajonit Nord-Pas-de-Calais. Komuna ka një popullsi prej 253 banorë dhe sipërfaqe 7.86 km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]