Brénod

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë

Stampa:Komunë në Francë Brénod është një komunë franceze, e cila ndodhet në departamentin Ainrajonit Auvergne-Rhône-Alpes. Brénod ka një popullsi prej 550 banorë dhe sipërfaqe 23.79 km², me një dendësi prej 23 banor/km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]