Abandoned Eden

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
ABANDONED EDEN
Arkivi i filmit
No cover.png
Origjinali Abandoned Eden
Vendi i prodhimit Shqipëri
Viti i prodhimit 2004
Koha (Zëri) - (PAL/DVD) 20 min.
Zhanri Dramë
Gjuha origjinale Shqip
Ekipi realizues
Regjia Eno Milkani
Drejtori artistik Eno Mikani
Prodhuesi i filmit: ?
Aktorë kryesorë

Abandoned Eden është një dramë televizive e metrazhit të shkurtë, prodhuar në Shqipëri në vitin 2004 nën drejtorin e Eno Mikanit.[1]

Abandoned Eden është xhiruar në teknikën kolor dhe zgjat 20min

Buri i të dhënave[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Abandoned EdenInternet Movie Database