Agnières-en-Dévoluy

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Agnières-en-Dévoluy
VendiFranca
RajoniNormandia
DepartamentiManche
Zona kohoreUTC+01:00 (CET)
 • Verës (DST)UTC+02:00 (CEST)
INSEE/Kodi postar

Agnières-en-Dévoluy është një komunëFrancë. Agnières-en-Dévoluy bën pjesë në departamentin Hautes-Alpesrajonit Provence-Alpes-Côte d'Azur. Komuna ka një popullsi prej 266 banorë dhe sipërfaqe prej 32.46 km².

Referimet[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]