Boreci (Çuçer)

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Boreci (Çuçer)
Fshat
Vendndodhja
Boreci (Çuçer) is located in Maqedonia e Veriut
Boreci (Çuçer)
Boreci (Çuçer)
Administrimi
Shteti Flamuri Maqedonia e Veriut
Rajoni Shkup
Komuna Çuçer
Të dhëna dhe statistika
Krahina etnografike/gjeografike Rajoni i Shkupit
Lartësia 969 m (m.n.d.)
Zona Kohore CET(UTC+1)
Verore CEST(UTC+2)
Kodi Postal 1011
Prefiksi (+389) 02
Targa SK
Koordinatat 42° 08′ 28″ Veri

21° 26′ 25″ Lindje

Popullsia 3 banorë (2002)

Boreci (Çuçer) është vendbanim në Ish Republikën Jugosllave të Maqedonisë.