Diskutim:Manipulimi

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Kjo faqe këtu është vetëm për diskutim mbi artikullin Manipulimi. Wikipedia nxit diskutimin mes vullnetarëve të saj dhe nuk do të censurojë komente bazuar në pikëpamjet ideologjike ose politike. Wikipedia nuk do t’i ndryshojë komentet. Ato ose do të publikohen, ose do të fshihen nëse nuk i binden rregullave kryesore.
Shtyp këtu për të filluar një temë të re diskutimi.
Ju lutemi nënshkruani me: – ~~~~

Të gjitha komentet u nënshtrohen këtyre rregullave:

  • Përmbajuni temës!
  • Nuk lejohen: sharje, fyerje, fjalor i papërshtashëm, gjuhë që përmban urrejtje, sulme personale, thirrje për dhunë ose çdo qëndrim tjetër jo i rregullt.

Nota[Redakto nëpërmjet kodit]

Sikur t ishte ktu n Vikipedia vlersimi me note i nji shkrimit, nga 4 qe asht ma e keqja, dhe 10 ma e mira, un do ta vlersosha kte me 3. Ma se 50 gabime drejtshkrimore, lene masandej cilsine. Mir qe XhaXhai nuk e ka pa kyt "artikull" se do t kishte shkul flokt nga kryti i tij. Msoni mor zotni shqipen e mos u merrni me thashetheme e me gjana qe nuk i dini, kuptoni e nuk ia delni. Nga "Der Grosse Brock Haus"!!! UAU! Mirushkrushim ma vone, se tash m duhet me fjet se neser kam pun! Per tjerat shkruhena kur t kem nge e deshir. Naten e mire! Leke Mjeku 22 Gusht 2007 21:49 (UTC)