Ema Andrea

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search

Ema Andrea u lind më 18 gusht 1971. Aktore në teatër dhe pedagoge në Akademinë e Arteve.

Ka disa interpretime në teatër dhe film si :

Por gjithashtu është dubluese telenovelash në Top Channel si :