Family market

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search


Një djalë i ri hyn në një dyqan të blejë ujë për bashkëshorten e cila e pret jashtë. Dy burra veshur si policë hyjnë në dyqan dhe problemet fillojnë.

[1] [2] [3]

Regjisori dhe ekipi[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Referime[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

  1. ^ Katalog festivali i 13-të i Filmit Shqiptar (2012) nga Qendra Kombëtare e Filmit
  2. ^ https://issuu.com/nationalfilmcenter/docs/katalog-festivali-2012-ok
  3. ^ https://www.imdb.com/title/tt2387465/?ref_=fn_al_tt_1