Jump to content

Kërçishti i Poshtëm

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Kërçishti i Poshtëm
Noimage.png

Kërçishti i Poshtëm është një fshat në Shqipëri... me 500 banor.

Gjeografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Demografia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Ekonomia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Historia[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]

Shih dhe këtë[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]