Komrena e Epërme

Nga Wikipedia, enciklopedia e lirë
Jump to navigation Jump to search
Komrenë e Epërme
Горњи Комрен
Fshat
Vendndodhja
Komrenë e Epërme is located in Serbia
Komrenë e Epërme
Komrenë e Epërme

Koordinatat: 43°21′17″V 21°53′35″L / 43.35472°V 21.89306°L / 43.35472; 21.89306

Administrimi
Shteti Flamuri Serbia
Qarku Nish
Komuna Cërvenikërst
Sipërfaqja dhe popullsia
Lartësia 302 m (m.n.d.)
Të dhëna të tjera
Zona Kohore ZKEQ (UTC+1)
Verore OVEQ (UTC+2)
Koordinatat 43° 21′ 17″ Veri

21° 53′ 35″ Lindje

Komrenë e Epërme (serbisht: Горњи Комрен/Gornji Komren) është fshat në komunën e Cërvenikërstit, Serbi.

Lidhje të jashtme[Redakto | Redakto nëpërmjet kodit]